אופי טופי מלכת היופי

אופירה עזריאלי וד"ר נעמי אפל

אופי טופי היא ילדת מלאת יופי, שמאוד אוהבת לאכול ממתקים. בהרפתקה יוצאת דופן, היא מגלה את סוד הבריאותונים, אשר בזכותם היא מרגישה יפה מבחוץ ומבפנים. ניתן לצפות בסרטוני וידאו דרך האפליקציה ולהוסיף לחווית הקריאה. בנוסף מצורף וידאו ודף הדרכה להורים.

אופירה עזריאלי – ילדותה כילדה עגולה מאושרת ושמחה, היא ההשראה מאחורי הסיפור. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. כתבה את ספר הסיפורים הקצרים "פירורים של חום". את הפירורים שאספה לאורך שבילה חייה, היא מפזרת כעת בסיפורים ובהרצאות לקהל הרחב.
ד"ר נעמי אפל – עו"ס, מומחית ומדריכה בטיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT), מנהלת מכון שיטות, מנהלת אקדמית של המגמה לטיפול הורי, זוגי ומשפחתי בתוכנית הישראלית להכשרת מטפלים התנהגותיים קוגניטיביים בתל השומר, מרצה בפקולטה לרפואה, אוניברסיטת ת"א. חיברה שבעה ספרים לילדים, הורים ומטפלים, בהם רב המכר: "לדבר CBT עם הורים וילדים".
"הספר מכבד את רגשות הילד, הוא מעניין ומהנה ומתאר ילדה העוברת לאכילה המקדמת בריאות, הערכה עצמית ומודעות עצמית. הספר מגדיר במילים חדשות את מושג האכילה הבריא ומעניק תפקיד חשוב להורים בתהליך זה."
פרופסור זאב צ'רלס גרינבאום, לשעבר ראש מכון ע"ש האריס לגיל הרך, המחלקה לפסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים.
"אופי טופי היא אני, אלא שלא ידעתי שאני מלכת יופי, אלא רק בגיל המבוגר. הספר נוגע בציפור נפשם של ילדינו: הניראות שלהם, יחס הסביבה אליהם ובעיקר יחסם אל עצמם. הספר עדכני, מתאים לעידן המודרני וראוי שהספר יהיה בכל ספרייה. אני ממליצה בחום."
מיכל דליות ("סופר נני") אשת חינוך ותקשורת.

נגן וידאו

אופירה עזריאלי, עושה סדנאות לילדים בנושא הזה בשם ״סוד הבריאותונים״ ובנוסף מכניסה לילדים את המימד של ערך עצמי עם ״פינת האוצר״ (כל ילד מספר לשאר הילדים מהו האוצר שלו  ומקבל מחיאות כפיים).

מי מאתנו לא רוצה שהילדים שלה יהיו עם דימוי עצמי גבוה?
וכמה נשמח שהילדים שלנו יעדיפו לבחור לאכול פירות וירקות במקום חטיפים וממתקים?

הסדנה כוללת שעת סיפור קצרה מהספר שכתבה ״אופי טופי מלכת היופי״, הפעלת הילדים עם הסבר על אכילה בריאה, וגם יצירה, עם דף עבודה שהפיקה ומחלקת לילדים.

מתאים במיוחד לילדי גן חובה וכיתות א׳ ב׳.

צור קשר

הצטרפות לסדנה