פשוט להרוויח!

רוצים לצאת מההלוואות או מהמינוס?

חולמים להגשים יעדים ולהתמנף?

בעזרת ייעוץ אפשר להרוויח אלפי שקלים ולשנות את המסלול הכלכלי-משפחתי

מצניחה לצמיחה!

נעים מאוד,

שמי ירון צברי, יועץ ומאמן מוסמך בכלכלת המשפחה, בעל תואר שני בחינוך. קיבלתי על עצמי להדריך וללוות ברגישות ואחריות, משפחות המחפשות מענה לאתגרים כלכליים, החיות במתח מתמיד ובחשש גדול מהעתיד, ומשפחות אשר החליטו להתייעל ולחיות באיכות חיים, במטרה לחסל את המינוס ואת ההלוואות, להגדיל את הכנסותיהם ולמנף את הכסף שברשותם, כך שיוכלו לחיות חיים רגועים, בטוחים מתוך ודאות וחופש כלכלי. הליווי מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד כלים לניהול נכון של כלכלת המשפחה שלו. במהלך הליווי תרכשו מיומנויות שישפיעו באופן ישיר על רמת החיים ואיכות החיים שלכם.

השירות שלנו

מיפוי ואיזון בין הכנסות להוצאות

נכיר לעומק את המצב הכלכלי שלכם (הכנסות, הוצאות, הלוואות וחסכונות). נבצע מיפוי של כל ההוצאות והכנסות כדי להבין כמה אתם באמת מרוויחים, כמה ועל מה אתם מוציאים ומה החובות וההתחייבויות השוטפות שלכם.

חיסול חובות

תחסלו חובות ותתחילו ליהנות מהכוח של ההכנסה שלכם.

הגדרת מטרות ויעדים

נגדיר יחד את מטרות ויעדים ברורים המתאימים לצרכים ולנתונים שלך ושל המשפחה שלך. איפה אתם רוצים לראות את עצמכם בזמן הקצר הבינוני והארוך (לדוגמא: חיסול המינוס בתוך שנה, חיסכון של 24 אלף ₪ תוך שנה, החלפת רכב, שיפור דיור, לימודים לילדים, טיול משפחתי, בר/ת מצווה וכו').

ייעוץ השקעות ופיננסים

נתכנן את העתיד שלכם עם השקעות אשר מתבססות על המטרות והיעדים שלכם. תדעו בדיוק כמה אתם צריכים לחסוך לחירום וכמה ואיך לחסוך ליעדים ולמטרות שלכם.

הגנות כלכליות ופנסיה

נערוך בדיקה מלאה של תיקי הביטוחים והפנסיה שלכם. נמליץ על שיפור ונבנה תמהיל נכון של התיק הביטוחי והפנסיוני, נערוך בדיקת אפשרות חיסכון לטווח ארוך בעלויות עמלות הביטוח, הפנסיה ובדמי ניהול.

בדיקת מחזור משכנתא

אם אתה בעל דירה ולקחת משכנתא, סביר להניח שהמשכנתא מנופחת ללא כל סיבה. נערוך לך בדיקת מחזור משכנתא ללא עלות (נבדוק תמהילי משכנתא שונים. התאמה למאפייני יכולת ואיתנות פיננסיות של הלקוח. התייחסות למצבי שוק משתנים. רמת סיכון פוטנציאלית). 

שיחה אישית

נצלו את ההטבה הזו:

שיחה אישית של 30 דקות!!!
מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!

מה לקוחות כותבים עלינו...

trophy.png
שנים היינו באוברדרפט ובהוצאות העולות בהרבה על ההכנסות. בכל חודש המינוס רק הלך וגדל עד שהכרנו את ירון צברי – יועץ לכלכלת המשפחה. ירון העניק לנו מהידע ומהניסיון הרב שלו, ומעבר למקצועיות הרבה שלו, זכינו להכיר אדם מדהים, עם רצון אמיתי לעזור ולהיות שם תמיד איתנו. תודה על הכל

אריה ותהילה לוי

-

IMG-20201025-WA0035
ירון מקצועי, אמין, פשוט מדהים. עזר לנו להבין ולדעת ליישם נכון את התקציב המשפחתי שלנו ברמה כזו שהצלחנו בעלי ואני לצאת מהמינוס שבו היינו שקועים שנים רבות. אני מודה לו על כך וממליצה על השרות שלו בחום, יש תוצאות.

מרדכי ואביטל דמארי

-

trophy.png
נפגשנו עם ירון והתרשמנו מאוד מהמקצועיות, מיכולת הנתינה, מהאמפטיה והרגישות שלו. אין ספק עברנו תהליך סופר מעולה שמתחיל להתקדם ולהתפתח. כבר מהמפגש הראשון נוצר ה’קליק’ וההרגשה שלנו היתה נפלאה. אין ספק ירון יועץ כלכלי המביא לתוצאות מאוד משמעותיות. ישר כח גדול

נועם ומירית גוטמן

-

trophy.png
“ירון נתן לנו המון כלים וטיפים להתמודד עם המצב הלא פשוט שנוצר, פתח לנו המון אפיקי מחשבה, נתן לנו דרכים חדשות כדי להתייצב ולעבור את התקופה הזאת בשלום”.

אלחנן

-

trophy.png

“ירון נתן לנו כל מיני טיפים קטנים
אבל מאוד משמעותיים שעוזרים לנו שבוע שבוע,
ואנחנו רואים את המשמעות של זה בסוף כל חודש”.

שירן בן עזרא

-

מעוניין בפרטים נוספים ?

טלפן אלי ואשמח לסייע