פשוט להרוויח!

רוצים לצאת מההלוואות או מהמינוס?

חולמים להגשים יעדים ולהתמנף?

בעזרת ייעוץ אפשר להרוויח אלפי שקלים ולשנות את המסלול הכלכלי-משפחתי

מצניחה לצמיחה!

נעים מאוד,

שמי ירון צברי, יועץ ומאמן מוסמך בכלכלת המשפחה, בעל תואר שני בחינוך. קיבלתי על עצמי להדריך וללוות ברגישות ואחריות, משפחות המחפשות מענה לאתגרים כלכליים, החיות במתח מתמיד ובחשש גדול מהעתיד, ומשפחות אשר החליטו להתייעל ולחיות באיכות חיים, במטרה לחסל את המינוס ואת ההלוואות, להגדיל את הכנסותיהם ולמנף את הכסף שברשותם, כך שיוכלו לחיות חיים רגועים, בטוחים מתוך ודאות וחופש כלכלי. הליווי מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד כלים לניהול נכון של כלכלת המשפחה שלו. במהלך הליווי תרכשו מיומנויות שישפיעו באופן ישיר על רמת החיים ואיכות החיים שלכם.

השירות שלנו

מיפוי ואיזון בין הכנסות להוצאות

נכיר לעומק את המצב הכלכלי שלכם (הכנסות, הוצאות, הלוואות וחסכונות). נבצע מיפוי של כל ההוצאות והכנסות כדי להבין כמה אתם באמת מרוויחים, כמה ועל מה אתם מוציאים ומה החובות וההתחייבויות השוטפות שלכם.

חיסול חובות

תחסלו חובות ותתחילו ליהנות מהכוח של ההכנסה שלכם.

הגדרת מטרות ויעדים

נגדיר יחד את מטרות ויעדים ברורים המתאימים לצרכים ולנתונים שלך ושל המשפחה שלך. איפה אתם רוצים לראות את עצמכם בזמן הקצר הבינוני והארוך (לדוגמא: חיסול המינוס בתוך שנה, חיסכון של 24 אלף ₪ תוך שנה, החלפת רכב, שיפור דיור, לימודים לילדים, טיול משפחתי, בר/ת מצווה וכו').

ייעוץ השקעות ופיננסים

נתכנן את העתיד שלכם עם השקעות אשר מתבססות על המטרות והיעדים שלכם. תדעו בדיוק כמה אתם צריכים לחסוך לחירום וכמה ואיך לחסוך ליעדים ולמטרות שלכם.

הגנות כלכליות ופנסיה

נערוך בדיקה מלאה של תיקי הביטוחים והפנסיה שלכם. נמליץ על שיפור ונבנה תמהיל נכון של התיק הביטוחי והפנסיוני, נערוך בדיקת אפשרות חיסכון לטווח ארוך בעלויות עמלות הביטוח, הפנסיה ובדמי ניהול.

בדיקת מחזור משכנתא

אם אתה בעל דירה ולקחת משכנתא, סביר להניח שהמשכנתא מנופחת ללא כל סיבה. נערוך לך בדיקת מחזור משכנתא ללא עלות (נבדוק תמהילי משכנתא שונים. התאמה למאפייני יכולת ואיתנות פיננסיות של הלקוח. התייחסות למצבי שוק משתנים. רמת סיכון פוטנציאלית). 

שיחה אישית

נצלו את ההטבה הזו:

שיחה אישית של 30 דקות!!!
מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!

מה לקוחות כותבים עלינו...

מעוניין בפרטים נוספים ?

טלפן אלי ואשמח לסייע