ביטוח נסיעות לחו"ל

משווים בין ביטוחי נסיעות לחול בקלות – מול כל חברות הביטוח. חוסכים ובוחרים את ההצעה המשתלמת ביותר.

איך זה עובד?

מגדירים יעד ותאריך נסיעה

מקבלים מגוון הצעות מחברות הביטוח המובילות

בוחרים את ההצעה המשתלמת ביותר

מקבלים שירות אישי 24/7 בכל שלב

אצלנו משווים וקונים ביטוח נסיעות לחו”ל

השוואת ביטוח נסיעות לחו”ל ב-choice, מקבלים הצעות מחברות הביטוח המובילות בשוק, רוכשים את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם בקלות ובמהירות

נקודות חשובות לפני שרוכשים!

01

כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל

במידה ורוכשים דרך הקופה - הכיסוי הביטוחי של המבוטח מטעם הקופה מוגבל רק לטיפול הרפואי לשמו יצא המבוטח לחו"ל והמלווים של החולה אינם מבוטחים בעת שהייתם בחו"ל. מדובר בביטוח שנועד לכסות הוצאות רפואיות לטיפולי חירום ולכן הוא אינו מתאים למי שנוסע לחו"ל לתקופה ארוכה. לכן, חשוב לעשות ביטוח חול ייעודי לנסיעה שלכם דרך חברת הביטוח שתבחרו.

02

כיסוי שירותי חילוץ והצלה

בחרות הביטוח השונות, קיימות פוליסות המוצעות למטרות או לאוכלוסיות יעד מוגדרות – למשל לתרמילאים השוהים בחו"ל לתקופה ארוכה, לאנשי עסקים השוהים בחו"ל להרבה תקופות קצרות במהלך השנה, לטיילי ספורט אתגרי, ולחופשות משפחתיות קצרות. בחרו את הביטוח הנכון עבורכם לפי מטרות הנסיעה שלכם.

03

כיסוי כבודה ורכוש

ביטוח נסיעות לחו"ל קיימת אפשרות לרכוש כיסוי גם למטען - ביטוח כבודה עד אלפי שקלים . במידה ואתם טסים עם מטען חשוב - קחו כיסוי שמבטח אתכם על זה.

04

כיסוי ביטול נסיעות

כדאי לוודא שהפוליסה שרוכשים אכן מכסה את אופי הטיול אליו אתם מתכננים לטוס ואת מדינת היעד אליה טסים ולכן עדיף להיעזר באיש מקצוע לצורך רכישת הפוליסה.

אצלנו משווים וקונים ביטוח נסיעות לחו”ל

השוואת ביטוח נסיעות לחו”ל ב-choice, מקבלים הצעות מחברות הביטוח המובילות בשוק, רוכשים את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם בקלות ובמהירות

חוסכים ובוחרים ביטוח נסיעות לחול

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-choice תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה שלנו מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים.

אתם שואלים,
אנחנו עונים!

כל אזרח ישראלי הוא בעל ביטוח בריאות ממלכתי שנותן לו כיסוי רפואי כשהוא נמצא בגבולות מדינת ישראל. ביטוח נסיעות במהותו נוצר על מנת לתת כיסוי רפואי מרגע שיוצאים מגבולות המדינה.
הכיסוי הרפואי הוא החלק העיקרי והמשמעותי, אך הביטוח כולל דברים נוספים כמו ביטוח כבודה ועוד מרכיבים, המוגדרים לפי צרכי המבוטח.

כבודה, קיצור/ביטול נסיעה, ספורט אתגרי/חורף, איתור וחילוץ, מחשב/טאבלט/נייד, חבות צד ג’
בחירת הכיסויים תלויה באופי הטיול שלכם, אל תשכחו להשוות את כל המחירים והכיסויים! יכולים להיות הבדלים מאוד גדולים בין חברות ביטוח שונות.

מחיר ביטוח נסיעות לחו”ל מורכב מיעד המבוטח, תקופת הביטוח, כיסויים שונים ומצבם הרפואי של המבוטחים. תקבלו השוואת מחירים מקיפה בין חברות הביטוח המובילות בשוק ותבחרו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם!

היתרון העיקרי הוא שלמבוטח יש ביטוח רפואי מרגע שהוא יוצא מהמדינה ועד שהוא חוזר. בנוסף אפשר לעשות הרחבות. אלה עשויות להיות בריאותיות – כמו טיפולי חירום בשיניים, אשפוזים ארוכים, איתור וחילוץ – או הרחבות מהסוג של חבות לצד ג’, ביטול נסיעה עקב מחלה, הגנה על כל סוגי המטען ועוד. כל דבר שיכול להוסיף לשקט הנפשי בנסיעה.

מעוניינים לקבל שיחה מנציג?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2024 All Rights Reserved.